На цьому cайті вперше подано українською мовою прислів'я та приказки шістдесяти мільйонного тамільського народу,який населяє штат Таміланд у Південній Індії. Таміли живуть також у Шрі Ланці та ряді країн Південно-Східної Азії. Разом з каннада, андрха, малаялі та іншими вони становлять дравідійську групу народів.
 Тамільська культура- одна з найстародавніших в Індії,а література цього народу виникла одночасно з санскритською, тобто в I-IIIст. до н.е. Важливим її джерелом стала багата й самобутня уснопоетична творчість трудівників Тамілнаду, в золотому фонді якої особливе місце заяймають прислів'я та приказки.
  Створювали ці перлини словесного мистецтва упродовж тисячоліть переважно селяни й ремісники.В них зафіксовано народну мудрість,знання й досвід громадсько-політичного життя й суспільного виробництва, здобутки в галузі матеріальної і духовної культури. Прислів'я та приказки відіграють важливу морально-етичну роль у житті народу. Більшість зразків цього жанру, як помітить читач, повязані з хліборобською працею, з темою землі, зі світом природи. І це не дивно, адже Індія, будучи й сьогодні в основному аграрною країною, свято шанує життя в усіх виявах, обожнює природу, в оточенні якої минає не завжди щасливе існування величезного народу. Треба врахувати й характер індуїтської релігії. Дбайливе ставлення до всього живого є відбиттям не тільки культу родючості серед індійців, а й великого багатовікового лосвіду трудівників: бездушне, варварське ставлення до навколишнього середовища, до природи неминуче повертається проти людини."Усе від природи", - категорично стверджують таміли.
Також на цьому сайті зібрано багато прислв'їв,приказок,крилатих висловів,загадок на Українській мові.Тому ми є унікальним сайтом,більше такого збірника народної мудрості на Українській мові ви ніде не знайдете.Також у нас будуть добавлятись різні колядки,посівалки,щедрівки та тому подібне до різдвяних свят.Можливе навіть зібрання на нашому сайті привітань з днем народження,з різними професійними днями,днями вчителя,офіцера,військових сил ну і багато багато іншого.

Вакуленко Олександр