Головна » Статті » Твори » Твори на Українській мові

У категорії матеріалів: 2
Показано матеріалів: 1-2

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Чесно говорячи, на сьогоднішній момент я ще не встигнув точно визначитися зі своєю точною майбутньою професією. Однак, я точно визначився з тим, що прагну щоб вона була безпосередньо з комп'ютерною технікою.

Мені дуже подобається техніка, розбиратися в ній, установлювати нові програми й значно поліпшувати продуктивність комп'ютерів. Зараз, роботи з комп'ютерною технікою й безпосередньо з інформацією, яка зберігається на них – це дуже затребувані професії. Навіть зараз на уроках інформатики мені дуже цікаво і я праг би вивчати комп'ютери і їх можливості в майбутньому.

Але, зробити й вчитися в престижному технічному вузі буде не дуже просто. Для цього необхідно набрати велику кількість балів по ЗНО. Тому я вже починаю готуватися із цього року. Так я збільшую шанси на вступ, а виходить, наближаюся до моєї майбутньої професії. Ближче до строків здачі ЗНО, я почну відвідувати репетитора. А поки самостійно вивчаю додаткову літературу й потрібну інформацію, яку можна знайти в мережі Інтернет. Від деяких книг у мене насправді захоплює дух. Так багато цікавого приховано в такому невеликому приладі, як комп'ютер, ноутбук або планшет. Іноді навіть не віритися, що за допомогою їх можна створювати такі речі, які були невідомі ще в найближчому майбутньому. По коштах комп'ютерних технологій, усі те про що писали відомі письменники-фантасти у своїх книгах, цілком можна втілити в життя.

На сьогоднішній момент, я розумію, що навчання мене чекає не найпростішому. На шляху до моєї майбутньої професії мене будуть чекати величезна кількість труднощів. Поспілкувавшись зі студентами технічних вузів, розумієш, що для одержання будь-якої професії, пов'язаної з комп'ютерною технікою й інформацією, необхідно пройти тяжкий шлях, трудитися не шкодуючи сил день, а може й навіть ніч. Але в підсумку всі твої праці будуть коштувати того, що ти одержиш у підсумку.

Погодитеся, дуже багато з людей у нашій країні працюють на нелюбимих роботах, тому що пішли вчитися по рекомендаціях батьків або саме на цей напрямок було більше бюджетних місць. А потім усе життя вони страждають від того, що вибрали не ту професію, до якої було близьке їхнє серце. Я чесно послухав своє серце й вибрав той напрямок, яким би праг займатися протягом усього свого життя. Технології постійно розбудовуються, так що не думаю, що мені буде нудно. Батьки на даний момент усіляко готові підтримувати мій розв'язок.

 

Твори на Українській мові | Переглядів: 9367 | Додав: waku7a | Дата: 24.02.2015 | Коментарі (0)

Зима

 

Зима – ця чудова пора року! Вона приходить і дбайливо вкриває природу білим чистим снігом, сковує озера й ріки льодом, сильними морозами остуджує повітря. З кожним днем зима усе більше й більше додається снігом, ночі стають довгими й морозними.

 

Природа взимку одягнена в білу шубу, убрання на деревах білі, пишні й гарні. Сніг – це заворожливе явище. Коли він укриває всю землю своїми ніжними білими простирадлами, земля перетворює в гарний білосніжний пейзаж. Зиму можна представляти як казкову красуню, яка може управляти вітрами й хуртовиною, несучи за собою сніжні бури.

 

Через обрій сходить сонце. А взимку, чому яскравіше світить сонце, тем холодніше стає день. Коли промені сонця падають на сніг, він стає сліпуче яскравим. Усі навколо білим-біло й укрите пухнатим снігом. Птаха прилітають поклевывать ягідки горобини й біля дерев залишають багато пташиних слідів. Зимовий день дуже короткий, сутінки наступають швидко й непомітно.

 

Своїм приходом зима змушує нас радіти й чекати новорічних і різдвяних свят. Люди починають готуватися до Нового року й несуть додому ялинки. Наряджати ялинку робить усім величезна приємність. На неї вішають різноманітні іграшки, кулі, гірлянди й лампочки, квартиру прикрашають дощиком і ліхтариками. У будинках створюється радісна святкова атмосфера й усе з нетерпінням чекають Нового року й подарунків.

 

Самий зимовий місяць — це Січень. Цей місяць у народному календарі повний святкових подій. Різдво – найясніше свято, увесь день він супроводжується передзвоном дзвонів і приємними поздоровленнями.

 

За всю зиму січневе сонце саме яскраве й найдужче, хоча спереду ще очікують холодні заметілі й хуртовини. У січні поступово й непомітно дні починають зростати, сонце піднімається вище, чим у грудні. У період сильних морозів сонце світить сліпуче яскраво, але при цьому зовсім не гріє. Наприкінці січня звичайно вдаряють холодні водохресні морози, небо стає безхмарним, вітер стихає, а морози стають сухими й пронизливими. Крижане повітря стає чистим і вночі можна побачити на небі розсип зірок.

 

Деякі художники бачили смуток, і зневіра в цій порі року, інші ж замальовували зиму як прекрасну незабутню білу казку. Крізь білі й сірі кольори зими можна побачити багато цікавого й незабутнього. Якщо на рукавичку зачерпнути снігу із замету й придивитися до нього, то можна побачити будову сніжинок. Кожна з них має свою форму й розмір, говорять, що не існує двох однакових сніжинок. Коли на них дивишся, то розумієш, що ці маленькі сніжинки – цілий твір мистецтва сніжної зими.

 

Зима – краща пора року.

 

Твори на Українській мові | Переглядів: 13646 | Додав: waku7a | Дата: 24.02.2015 | Коментарі (0)