Головна » Статті » Твори » Твори на Українській мові

Твір на тему "Моя майбутня професія"

Чесно говорячи, на сьогоднішній момент я ще не встигнув точно визначитися зі своєю точною майбутньою професією. Однак, я точно визначився з тим, що прагну щоб вона була безпосередньо з комп'ютерною технікою.

Мені дуже подобається техніка, розбиратися в ній, установлювати нові програми й значно поліпшувати продуктивність комп'ютерів. Зараз, роботи з комп'ютерною технікою й безпосередньо з інформацією, яка зберігається на них – це дуже затребувані професії. Навіть зараз на уроках інформатики мені дуже цікаво і я праг би вивчати комп'ютери і їх можливості в майбутньому.

Але, зробити й вчитися в престижному технічному вузі буде не дуже просто. Для цього необхідно набрати велику кількість балів по ЗНО. Тому я вже починаю готуватися із цього року. Так я збільшую шанси на вступ, а виходить, наближаюся до моєї майбутньої професії. Ближче до строків здачі ЗНО, я почну відвідувати репетитора. А поки самостійно вивчаю додаткову літературу й потрібну інформацію, яку можна знайти в мережі Інтернет. Від деяких книг у мене насправді захоплює дух. Так багато цікавого приховано в такому невеликому приладі, як комп'ютер, ноутбук або планшет. Іноді навіть не віритися, що за допомогою їх можна створювати такі речі, які були невідомі ще в найближчому майбутньому. По коштах комп'ютерних технологій, усі те про що писали відомі письменники-фантасти у своїх книгах, цілком можна втілити в життя.

На сьогоднішній момент, я розумію, що навчання мене чекає не найпростішому. На шляху до моєї майбутньої професії мене будуть чекати величезна кількість труднощів. Поспілкувавшись зі студентами технічних вузів, розумієш, що для одержання будь-якої професії, пов'язаної з комп'ютерною технікою й інформацією, необхідно пройти тяжкий шлях, трудитися не шкодуючи сил день, а може й навіть ніч. Але в підсумку всі твої праці будуть коштувати того, що ти одержиш у підсумку.

Погодитеся, дуже багато з людей у нашій країні працюють на нелюбимих роботах, тому що пішли вчитися по рекомендаціях батьків або саме на цей напрямок було більше бюджетних місць. А потім усе життя вони страждають від того, що вибрали не ту професію, до якої було близьке їхнє серце. Я чесно послухав своє серце й вибрав той напрямок, яким би праг займатися протягом усього свого життя. Технології постійно розбудовуються, так що не думаю, що мені буде нудно. Батьки на даний момент усіляко готові підтримувати мій розв'язок.

 

Категорія: Твори на Українській мові | Додав: waku7a (24.02.2015)
Переглядів: 9367 | Теги: моя, тему, професія, твір, майбутня, на | Рейтинг: 2.2/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]